Våre bedriftsrådgivere

Thomas Slåtta

Avdeling: Sandefjord

Epost: thomas@gnp.energy

Telefon: 902 19 716

Anne Kaupang

Avdeling: Sandefjord

Epost: anne@gnp.energy

Telefon: 902 71 114

Silje Hassel

Avdeling: Sandefjord

Epost: silje@gnp.energy

Telefon: 404 18 282

Magnus Gulbrandsen Brekke

Avdeling: Sandefjord

E-post: magnus@gnp.energy

Telefon: 942 59 986

Thomas Hansen

Avdeling: Oslo

Epost: thomas.h@gnp.energy

Telefon: 941 20 102

Monica Skavli

Avdeling: Oslo

Epost: monica@gnp.energy

Telefon: 912 47 174

Få gode tilbud og viden om energimarkedet!

Ja tak, det vil jeg gerne. Tilmeld dig vores nyhedsbrev, så sender vi dig relevant information.

Se vores attraktive produkter til din virksomhed – finder du ikke et der passer til din virksomhedsbehov. Så kan du altid kontakte vores energirådgivere om den optimale løsning.

GNP Energy blev etableret i 2012, og er nu et nordisk energiselskab med hovedkontor i Norge, og har datterselskaber i alle de nordiske lande.

Vi bestræber os efter at give en fantastisk kundeservice, hver gang. Skulle du derfor ikke kunne finde svar på dit spørgsmål her så kontakt os endelig.

Kundeservice

Find det produkt der passer perfekt til dig  – har du spørgsmål, kan du altid kontakte vores kundeservice.